O nas

Obecnie dużą popularność zdobywają różnego rodzaju promocje typu „happy hour” polegające na występowaniu promocji w określonych godzinach. Healthy hour jest promocją wybranej przez Państwa „godziny dla zdrowia”. Większość osób mówi, że zdrowie jest najważniejsze, w świąteczne dni rozpoczynamy swoje życzenia od „zdrowia…”, jednak na co dzień często zapominamy o to zdrowie zadbać.

Healthy hour to propozycja skierowana do osób, które chciałyby zadbać o swoje ciało i podarować mu godzinę zdrowia, zapobiegając w ten sposób chwili, kiedy ciało samo zacznie się o ten czas dopominać.

W ofercie mamy zarówno masaże relaksacyjne, treningi personalne oraz ćwiczenia typu „zdrowy kręgosłup” skierowane dla osób, które nie uskarżają się na żadne dolegliwości, jak i fizjotreningi, masaże lecznicze i sportowe, dla osób po urazach, z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa lub innymi schorzeniami.

Fizjoterapia z dojazdem do domu zwykle jest zarezerwowana dla osób, które nie są w stanie dotrzeć do gabinetu, w HEALTHY HOUR dojazd do Państwa do domu jest oferowany wszystkim chętnym, pozwalając Państwu na korzystanie z masaży, zabiegów i treningów, w pełnym komforcie, bez konieczności tracenia czasu na dojazdy. Dla osób, które wolałyby spotkać się u nas, zapraszamy do gabinetu przy ulicy Kujawskiej 1 w Katowicach.

Jedna godzina, to tylko 4% z całej doby, spędźmy je razem dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia!